چرا ما متفاوتیم؟!!!

نسخه جدید سیستم رزرواسیون هتل ها راه اندازی شد
تاریخ انتشار : 1398/08/08 ساعت انتشار : 12:14

شرکت آکانلو با بهره گیری از دانش تئوری و عملی در حوزه گردشگری و حضور متخصصان صنعت توریسم رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کرد!


  1. آکانلو یک سیستم رزرواسیون با ساختار و کدنویسی منحصر به خود می باشد که زیر مجموعه هیچ یک از سامانه های رزرواسیون بین المللی نمی باشد.
  2. قیمت رزرو اتاق در سیستم رزرواسیون آکانلو ارزانتر از تمام سایت های رزرواسیون بین المللی می باشد زیرا نرخ های موجود در سیستم با تعرفه ویژه شرکتهای گردشگری و مستقیما توسط مدیران شرکتهای معتبر گردشگری در کشورهای متفاوت در سیستم ثبت میگردد.
  3. در سیستم رزواسیون آکانلو همزمان با انتخاب سرویس مورد نظر توسط کاربر کمترین قیمت را بین تمامی کارگزاران انتخاب و به کاربر پیشنهاد میدهد. 
  4. آکانلو تنها ارائه دهنده خدمات رزرواسیون هتل در دنیا می باشد که ظرفیت اتاقها مستقیما توسط مدیران هتل، قیمت گذاری اتاقها و خدمات توسط شرکتهای کارگذاری ( نرخ های رقابتی ) و کمترین نرخ ارز توسط صرافی های در سیستم ثبت میشود.
  5. تمام کارگزاران ثبت شده در سامانه رزرواسیون آکانلو قطعا شرکت ثبت شده با مجوز برگزاری تور و خدمات در کشور مقصد می باشند که مورد تائید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در کشور مقصد و ایران نیز می باشند.
  6. پشتیبانی 24/7 به زبان فارسی

  • ارائه پنل مدیریت  API
  • امکان پیاده سازی White Label با نام تجاری شرکت گردشگری شما

 

: برچسب ها
رزواسیون
 

Latest News Post