About Us

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی الیسا تور از سال 2003 فعالیت تجاری خود را بصورت گسترده آغاز نموده و در صنعت گردشگری آنلاین اقدامات شایسته و بی مانندی را ارائه کرده است. ما اولین و تنها سیستم رزرواسیون آنلاین در ایران را راه اندازی کرده ایم که توسط آن میتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه به هتل مورد نظرتان متصل شوید و ظرفیت اتاق های هتل در هر ساعت از شبانه روز را مشاهده نمائید. آکانلو سیستم رزرواسیون جدید ما با جدید ترین دانش فنی و هوش مصنوعی با ساختار B2B طراحی شده است که به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته همراه و پاسخگوی شما می باشد.


تفاوت اصلی سامانه رزرواسیون آنلاین آکانلو با دیگر وب سایت های مشابه

  1. این سیستم به صورت مستقل فعالیت میکند و زیر مجموعه هیچ کدام از وب سرویس های مرجع در دنیا نمی باشد بدین معنی که ظرفیت اتاقهای هتل و قیمتگذاری ها بدون واسطه و توسط هتلها بر روی پنل مدیریتی آکانلو که در اختیارشان می باشد ثبت میگردد.
  2. به جهت بهره برداری از سیستم رزرواسیون آکانلو با نام تجاری خودتان ارائه API و Whitelabel امکان پذیر می باشد.
  3. قیمت هتلها و خدمات به صورت مستقیم و با نرخ کارگذاری ارائه میگردد.
  4. همزمان با ثبت هتل میتوانید خدماتی از قبیل: ترانسفر، سیم کارت، گشتهای آپشنال، راهنمای فارسی زبان و دیگر خدمات را با قیمت B2B به درخواستتان بیافزایید.
  5. به دلیل گارانتی هتلها در فصل های مختلف قیمت اتاقها و خدمات نسبت به دیگر رقبا ارزانتر می باشد.
  6. در حال حاضر 48,000 شب اتاق با امکان خرید آنلاین در سیستم رزرواسیون آکانلو موجود است.

vioft2nnt8|00007DD9EF84|tblPage|tblPage_FD|F9098EA2-A3C4-4CC2-B559-EFEEBB503EF1
vioft2nnt8drd|C$Recycle.Bin;Akanlu;AkanluAPI;Documents and Settings;FTPContent;inetpub;mail;Microsoft SQL Server Enterprise 2016 SP2 x64;PerfLogs;Program Files;Program Files (x86);ProgramData;Recovery;sql2016;System Volume Information;Users;vhosts;vmservice;Webmail;Windows;

Our Team